rss

Pret:2000 eur

Locuri de munca in domeniul IT Olanda

  • Locatie: Toata tara
  • Telefon: 004915212818520
  • URL: www.bwconsulting.us
  • Adaugat la: January 17, 2013 8:33 am

Despre noi :
Cu accentul sau unic si expertiza in gestionarea energiei sistemului, compania noastra aduce zeci de ani de experienta in dezvoltarea rapida a energiei, puternic integrat, de semnal mixt circuite integrate, optimizat pentru aplicatii mobile personale. Noi oferim suport flexibil si dinamic si inovatie de clasa mondiala, si oferim clientilor nostri reasigurarea de a lucra cu un partener de afaceri la nivel global. Cautam un inginer de testare foarte motivat pentru a consolida grupul nostru de dezvoltare si testare, cu sediul in Olanda.

Descrierea postului :
-Conceperea si definirea strategiilor de testare inovatoare si eficiente, in stransa colaborare cu echipele noastre de design si proiectare pentru Departamentul de Testare
-Proiectarea si dezvoltarea de software si hardware pentru sisteme automatizate de testare
-Punerea in aplicare si lansarea productiei de masa
-Mentinerea si imbunatatirea productiei

Candidatul ideal necesita mai multi ani de experienta in dezvoltarea de programe de testare, de asemenea, experienta in lucrul cu organizatiile internationale. O buna cunoastere a tehnologiei si a limbii engleze scrise si verbale este esentiala.
Va rugam sa trimiteti CV-ul in format Europass la: office(at)bwconsulting(punct)us

470 total views, 1 so far today

Categories