rss

Pret:1600

personal jeleuri germania

  • Adresa e-mail (public): poplaura268@gmail.com
  • Telefon: 0759464918
  • Judet: Covasna
  • Tara: Romania
  • Localitate: 1600
  • Adaugat la: April 25, 2024 6:19 am

Puteti apela cu incredere la noi, suntem o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate și suntem încântați să oferim noi oportunități de angajare într-o fabrica de jeleuri din Germania.
*Ce oferim:
– *Locuri de Muncă Stabile:
– *Cazare Asigurată: Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri. Casa cu wifi si toate utilitatile, cazare foarte buna , 2 persoane pe camera, baie si bucatarie
-Salariu foarte bun de 1800-2000 eur net – in functie de orele lucrate, se pot lucra si ore suplimentare
*Cine căutăm:
– Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj.
– Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
– Participă activ la procesul de ambalat /etichetat /sortat la banda diferite dulciuri pe marginea unor criterii
– Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim
*Locația:
Fabrica se află într-un oraș vibrant din Germania
(Hamburg, Frankfurt,Stuttgart)
*Cum să aplici:
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715, 0754628971,0736022148,0759346562.

16 total views, 1 so far today

Categories